İnstagram Takipçi Yükseltme

İnstagram takipcimi nasıl yükseltebilirim

 İnstagram nedir ?

Instagram takipçi nasıl kasılırdan önce “Instagram” nedir onu inceleyelim. Instagram,  fotoğraf, video ve iletişime geçmeyi sağlayan bir platformdur. İlk olarak 2010 yılında IOS cihazlara çıkmıştır. 2012 yılında Android platformuna gelerek konumunu almıştır. Bu Link üzerinden hesap oluşturabilirsiniz.

Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Artar ?

Instagram takipçi artışı eskisine kıyasla artık daha kolay. Günümüzde pandemi şartları ve gelişen teknoloji nedeniyle Instagram’a talep artmıştır. Kişisel kullanımlardan sonra işletmeler de kendi hesaplarını Instagram’a taşımaya başlamışlardır. Yeni gelen güncellemeler sayesinde işletmeler daha kolay satış yapabilecek bir hale gelmişlerdir. Makalenin devamında verilecek olan maddeleri yapmanız durumunda hızlı bir şekilde takipçi sayınız artacaktır.

1.)  Instagram Takipçi  Kasmak için Popüler Hashtagler Kullanın.

Instagram takipçi kasmak istiyorsanız, Kitlelere veya alakalı bir konularak hitap etmek için hashtagler önemlidir. Hasteg, sosyal ağlarda bir sözcük ya da sözün başına kare işareti veya diyez işareti eklenerek oluşturulur. Hitap etmek istediğiniz kesime göre hastag kullanırsanız profilinize girecek kişilerin sayıısı artar. Örneğin ; #sevmek adlı bir hashtag var. Bu hashtagın yaklaşık olarak 1 milyon takipçisi var. Eğer siz paylaşacağınız şeyin sevmek ile anlamlı olduğununu düşünüyorsanız, #sevmek şeklinde paylaştıktan sonra profilinize girenler sayısı artacaktır. Böylece kaliteli içerikleriniz var ise insanların sizi takip etmek için nedenleri olacaktır.

Instagram bir gönderide yaklaşık olarak 30 tane hashtag kullanmanıza izin veriyor. Hashtag kullanmak iyi olsa da abartmamak gerekir. Fazla hashtag kullanımı konudan saptırır ve profilinize gelecek olan ziyaretleri düşürür. Yeni bir işletme hesabı açtıysanız, hashtagları kullanarak ürünlerinize etiket atabilirsiniz. Attığınız hashtagler sayesinde keşfette gezinenler gönderinize rastlayıp mağazanızdan alışveriş yapmak isteyebilir. Kişisel hesaplarda da bu durum geçerlidir. Mağazanızdan olmadığı için gönderilerinizin kalitesine bakılır. Gönderileriniz kaliteli ise sizi takip ederler. Böylece reklamlar ile para kazanabilirsiniz.

instagram takipci yükseltme

2.) Kişiler ve Facebook ile bağlanın.

Instagram takipçi kasmanın bir diğer yöntemi ise kişiler ve Facebook bağlantılarını kullanmak. Telefon numaranızı doğrulayarak kişileri bağlamanız, rehberinizde bulunan kişilerin Instagram hesaplarını gösterir. Listeden seçeceğiniz kişilere birbirinizi takip ederek, takipçi sayınızı arttırırsınız.
Facebook hesabınızı Instagram hesabınızla ilişkilendirdiğinizde, Facebook’ta eklediğiniz arkadaşlarınızın hesaplarını gösterir. Çıkan listede arkadaşlarınıza karşılıklı birbirinizi takip ederek Instagram takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

3.) Hesabınızı gizliden çıkarın.

Kişisel veya kurumsal olarak açılan hesaplar için önemli olan bir şey keşfetten takipçi kazanmaktır. Hesabınızı gizli profil olarak kullanıyorsanız, etiketleri kullanarak insanların profilini ziyaret etmesine engel olursunuz. Profil gizlide olduğundan dolayı keşfete veya etiket akışına gönderileriniz düşmez. Bundan dolayı işletme olarak satış yapmak istiyor veya kişisel kullanıp hesabınızı büyütmek istiyorsanız, hesabınızı açık profil olarak seçmelisiniz.

4.) Düzenli ve Özgün İçerik Paylaşmaya özen gösterin.

Instagram takipçi arttırmanın bir diğer yolu düzenli ve özgün içerik paylaşmaktan geçer. Keşfetten veya hashtagdan gelen takipçi kitlesi profilinize girdiğinde kaliteli bir özgün içerikler ister. Diğer kişilerden farklı içerik üretmez veya kopya içerikler paylaşırsanız, takipçi sayınız düşmeye başlayacaktır. Aynı şekilde düzenli olarak bir gönderi akışı sağlayamazsanız, yine takipçi kaybedeceksiniz. Planlı bir şekilde gidildiğinde ise Instagram takipçi sayınızda artış göreceksiniz.

5.) Profil Resmi ve Biyografi Bilgilerini doldurun.

Etkileşimden veya birinin tavsiyesi üzerine gelen takipçiler, ilk olarak profil resminizi ve biyografinizi analiz ederler. Biyografinizde kendinizi anlatmak için yalın ve mantıklı cümleler kurmaya özen gösterin. Bir zamandan sonra biyografi ve profil resminin takipçi sayınızda ciddi olarak katkı sağladığını fark edeceksiniz.

takipci yükseltme

6.) Nazik ve farklı yorum yapmaya çalışın.

Büyük sayfalarda veya popüler hesaplardaki  gönderilerinin altına yorum yapmaya özen gösterin. Yapılan yorumunuz başa sabitlenir veya fazla beğenme alırsa yukarı kategorilerde çıkar. Sizin yorumunuzu görüntüleyen kişiler ise, önceki maddede bahsettiğim “Profil Resmi ve Biyografi Bilgilerinin doldurun” sayesinde Instagram profiliniz dikkat çekecektir.

7.) Organik Instagram Takipçi satın alabilirsiniz.

Son ve en kolay yoldan yapabileceğiniz özellik ise, makul bir ücret karşılığında takipçi satın almaktır. Güvenili ve referanslı anlamında iyi bir site olan https://takibegel. üzerinden satın alım yapabilirsiniz. Instagram Takipçi, beğeni ve video izleme gibi paketleri bulunmaktadır. Bunun yanında uğraşmak istemezseniz diye kolay bir şekilde abonelikli paketleri seçebilirsiniz. Daha önce Youtuber, Blogger ve Instagramerlar tarafından referansları vardır. Ins 10 TL ve üstü yükleme yapımında 5 TL hediye kampanyası aktif olarak devam etmektedir. Yabancı veya Türk olmak üzere Instagram Takipçi alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.