Tiktok Takipçi Nasıl Kasılır ?

Ucuza tiktok takipci alma

Tiktok Nedir ?

Tiktok, diğer sosyal medya uygulamalarının aksine hesap açıp kısa video kesitleri ile profil oluşturabildiğiniz platformdur . Bu link  üzerinden hesap oluşturup, TikTok çekmeye başlayabilirsiniz. TikTok takipçi kasarak ünlü olabilir ve reklam elde edebilirsiniz.

TikTok’a Üye Nasıl Olunur ?

Üye olmak için ilk olarak 13 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Apple Store, Google Play store üzerinden ilk olarak TikTok’u indiriyoruz. Masaüstü kullanıyorsak arama motoruna ” TikTok üye ol “yazıyoruz. Ardından sırasıyla şu adımları uygulayın :

– Google, Facebook veya telefon numarası ile kayıt olunabilir. Birini tercih etmelisiniz.
– Tercihinizi yaptıktan sonra önünüze çıkan pencereden Doğum Tarihini Ay, Gün ve Yıl olacak şekilde kimliğinizle uyumlu olarak eşitleyiniz.
– Bir sonraki adımda ise kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz gerekiyor. Daha önceden kullanılan bir kullanıcı alırsanız, yeni bir ad seçmelisiniz. Şifrenizi de aynı şekil zor ve rakam kullanılacak şekilde seçmelisiniz.
– Son adım olarak ise E-posta veya telefon numarasını kullandığınızdan doğrulama yapmanızı ister. Doğrulama yaptıktan sonra ise başarılı bir şekilde hesap oluşturursunuz. Hesap oluşturduktan sonra yavaş yavaş TikTok takipçi kasarak, geniş kitlelere hitap ederek büyük paralar kazanabilirsiniz.

TikTok Keşfete Nasıl Düşülür ?

TikTok bir anda yükselerek birçok platformun önüne geçmeye başarmıştır. İnsanların yeni platforma başlamasıyla, keşfete düşmeye çalışmaları başlamıştır. Bazıları daha önceden farklı bir platformda ünlü olduğundan hızlı bir başlangıç atabilmiştir ama yeni bir uygulama çıktığından dolayı, yeni fenomenlere ihtiyaç olduğundan ötürü sıfır takipçiyle zirveye çıkmaya çalışanlar da vardır.

1.) Etiket Kullanımına özen gösterin.

TikTok takipçi kasmak ve keşfete düşmek için en etkili yöntem aslında  Etiket kullanımıdır. Birçok platformda olduğu gibi burda da konu ile alakalı ve popüler etiketler tercih etmek önemlidir. Videonuzun kalitesine göre ve uygun bir etiket kullandıysanız, kolayca insanların keşfetine düşebilirsiniz.

2.) Kaliteli İçerik Üretin.

En önemli ve dikkat edilmesi gereken maddedir. İçerik olarak sadece özgün olmakla kalmayıp, düzgün ve kaliteli bir kameradan videolar çekmekte önemlidir. Piyasa da olmayan içeriklere yönelmeye çalışın. Hitap ettiğiniz kitleye daha önceden var olmamış olan bir içerik sunun. Sunduğunuz içeriğin tutma ihtimali de var, tutmama ihtimali de var. Önemli olan kitlenize uygun olarak doğru bir şekilde içerik üretmenizdir. Özgün olsun diye saçma içerikler üretirseniz. TikTok  takipçi kasamaz ve keşfete düşemezsiniz.

3.) Popüler Hesaplar ile etkileşim Kurmaya çalışın.

Yükselen veya yükselmiş bir hesap ile etkileşim kurmanız TikTok takipçi sayınızı arttıracaktır. Yüksek takipçili hesaplar ile düet yaparsanız, keşfete düşme ihtimaliniz yüksek olur. Keşfete düştüğünüzde ise kolaylıkla insanlar tarafından tanınabilirsiniz ama önemli olan video da bırakacağınız izlenimdir. Karşıdaki kişinin sizi takip etmesi için mantıklı bir sebep bulması lazımdır. Örneğin Kaliteli rol yapmanız, sesinizin güzel olması ve fiziksel özelliklerinizin iyi olması sizin avantajlarınız arasındandır.

TikTok Takipçi Nasıl Kasılır ?

1.) Dublajlı Videolar Çekmeye çalışın.

İnsanların ilgi gösterdiği belirli başlı şeylerden biri de dublajlı videolardır. Ünlü dizilerin, filmlerin kesitleri veya keşfette popüler olmuş videodaki sesleri videonuzun arkasında kullanırsanız, TikTok takipçi sayınız artar. Keşfetinizde olan videoların bir çoğu dublajlı videolardır. İnsanlar buna ilgi gösterdiklerinden dolayı TikTok istenileni size sunar.

2.) İçeriklerinizi aktif olarak yenileyin.

Güncel olmazsanız piyasanın dalgasında boğulursunuz. TikTok takipçi kasmak için bir diğerli faktör ise güncel kalmaktır. Bir tür ve içerik ile ünlü olarak devam etmiş olabilirsiniz ama ünlü olmak istiyorsanız bu yeterli değil. Daha fazla TikTok takipçi istiyorsanız, sürekli olarak yenilenmeye açık ve gündemi takip etmek zorundasınız. Bu sayede diğerlerinden daha hızlı bir şekilde yükselip TikTok takipçi kasabilirsiniz.

3.) TikTok Takipçi Satın Alın.

Bu yöntem diğerlerinin aksine daha kolay ve pratiktir. Birçok insan daha önceden takibegel.com tercih etmiştir. Yükselen TikTokerlar dahil her insanın gözdesi . İşin en iyi yanı ise bu sitede 10 TL yüklediğiniz anda 5 TL bonus bakiye vermektedir. Bakiye yükleme işleminiz ardından, servisler kısmına gelip aşağı kaydırarak bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.