Twitter Takipçi Nasıl Yükseltilir ?

Twitter Nedir ?

Basitçe tanımı diğer sosyal medya platformlarına benzer bir etkileşim platformudur. İsminin içinde de geçtiği gibi “Twit” adı verilen mesajlaşmanın üzerine kurulmuştur. Twit, 280 karakterli olmaklar beraber sadece metin yazısı göndermekle sizi sınırlandırmıyor. Tweetle kısmından yeni bir Twit taslağı oluşturduktan sonra görsel, video, anket ve emoji gibi birçok eklenti ekleyebilirsiniz. Twit özelliğini kullanarak Twitter takipçi kasarak kitlenizi büyütebilir ve fenomen olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :

İnstagram Takipçi Yükseltme

Twitter Nasıl Kuruldu ?

Başlarda Twitter web tabanlı olarak piyasaya sürülmüştür. Kullanıcılarının artması ve ilgi görmesi nedeniyle telefonlara da uygulama çıkarılmaya başlamıştır. Gelişen teknoloji sebebiyle Twitter da kendini yenilemeye devam etmiştir. Günler geçtikçe yeni özellikler ve yeni gündem yaratacak içerikler oluşuyor. Twitter, 2006 yılında 14 arkadaşın toplandığı bir yemekte fikir olarak Jack Dorsey tarafından ele alınmıştır. Jack Dorsey, küçük çaplı olarak sms ile anlık iletişim sağlanabilecek bir platformdan bahsediyor. Daha sonra ise bir fikir yarışmasına Jack Dorsey, Twitter fikri ile katılıyor. Yarışma sonunda Twitter fikri birinci olduğundan dolayı piyasaya sürülüyor. 21 Mart 2006 yılında Jack Dorsey ilk Tweet “just setting up my twttr” attı. Daha sonra Twitter takipçi sayısı yükselerek 5.3 milyon bir takipçiye ulaştı

Bir diğer merak edilen konu ise Twitter logosudur. Twitter logosu, mavi bir kuştur. Özgürlük, umut, evrensellik ve sınırsızlık ifade eden bu kuşun bir adı da vardır. “Larry” ismi verilmiştir.

Twitter Hesap Nasıl Açılır ?

Bir Twitter hesabı açmak çok kolay ve basittir. Yapmanız gereken 3-5 adımdan sonra başarıyla bir hesap oluşturmuş olacaksınız. Adımlar sırasıyla :

– İlk olarak https://twitter.com/i/flow/signup sayfasına gidin
– Sayfa açıldıktan sonra karşınıza “İsim”, “Telefon numarası”, “Doğum tarihi” soruları çıkacaktır. Doğru bir şekilde teker teker doldurun. Telefon numarası yerine gmail kullanabilirsiniz.
– Deneyiminizi özelleştirmek için izin almak ister. İsterseniz verin, istemiyorsanız vermeyin. Sizin tercihinize kalmış bir durum.
– Üçüncü adımda ise girdiğiniz bilgileri tekrardan gözden geçirmeniz için önünüze sunar. Doğru ise “Kaydol” butonuna bastıktan sonra bir sonraki aşamaya geçeceksiniz, eğer değil ise herhangi birinin üstüne tıkladığınızda ilk aşamaya atacaktır.
– Son olarak telefon numarası veya e-posta doğrulaması ister. Doğrulama kodunu başarılı bir şekilde girdikten sonra kayıt olmuş durumdasınızdır. Sırada Twitter takipçi nasıl artar?

Twitter takipçi sayısı nasıl artar ?

1.) Twitter Takipçi için Hashtagleri Kullanmaya çalışın.

Tüm platformlarda geçerli olan ve en etkili yöntemdir. Paylaştığınız gönderiye göre doğru hashtag kullanımı etkileşimizi ve takipçi sayınızı inanılmaz bir derecede arttıracaktır. Hashtag kullanımı açık profiller için geçerli olduğundan, kullandıktan sonra profilinizin açık olmasına dikkat edin.

2.) Görsel eklemeyi unutmayın.

İnsanların dikkatini çeken ve onları Tweetinizi okumaya sürükleyen bir diğer etken görseldir. Görsel kullanımı yerli ve yeterli sayıda olduğu taktirde, çok yüksek bir takipçi olmasa da küçük bir çaplı takipçi elde edebilirsiniz. Zamanla Twitter takipçi sayınızın artmasıyla daha büyük ihtiyaçlarınız olacaktır.

3.) Anlamlı sözler yazın.

Son zamanlarda etkileşim alabilmek için en etkili yöntemdir. Belirli başlı bir kitle düzenli olarak veya ilham geldiği anda yazmaya başlar. Anlamlı sözler mutlak veya doğru olmaz. Önemli olan komik veya mesaj verici şekilde olmasıdır. Sadece bunu yaparak bile bir süreden sonra 20.000’den fazla takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

4.) Güncel olun.

Belirli bir konu üzerinden gitmeye çalışın. Çünkü konu takipçi sayınızı arttırmak yerine düşürüyorsa, konuyu değiştirip güncel konulara yönelin. Gündemdeki etkileşim alan Hashtagların konuları üzerinden gitmeye çalışın. Kendinizi sürekli ve güncel bir şekilde tutarak geliştirebilirsiniz.

5.) Twitter Takipçi Satın Alın.

Kullanılması gereken ilk yöntemdir. Oldukça pratik ve basit olduğundan dolayı birçok kişi uzun yoldan takipçi kasmak yerine takipçi satın alma sitelerini seçerler. Takipçi satın alma konusunda https://takibegel.com/ piyasanın birincisi olarak ilerlemektedir. Daha önce birden çok Twitter fenomenine referans olan takibegel.com üzerinden güvenilir bir şekilde takipçi satın alabilirsiniz. Kullanması kolay paneli sayesinde linki üzerinden kayıt olarak 10 Tl yüklemeye 5 TL bonus kazanabilirsiniz. Yükleme yaptıktan sonra servisler kısmında hızlı bir şekilde takipçi alabilirsiniz. Twitter takipçi hilesi riskli olsa da, takibegel.com organik havuzları üzerinden size kaliteli kullanıcılar sunar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.