Youtube Abone Nasıl Kasılır?

Youtube nedir ?

Basit tanım olarak kullanıcıların video yüklemesini ve etkileşime girmesini sağlayan platformdur. Youtube, 14 Şubat 2005’de Jawed Karim, Steve Chen ve Chad Hurley tarafından kurulmuştur. Bu link üzerinden Google ile giriş yaparak, kendinize bir kanal oluşturabilir ve Youtube abone kasabilirsiniz. Oluşturduğunuz kanala videolar yükleyerek milyonlarca insan tarafından izlenmesini sağlayabilirsiniz. Başka bir deyişle  Belirli bir seviyeye geldiğinde ise bir miktardan başlayıp para kazanabilirsiniz. Peki en önemli soru Youtube Abone Nasıl Kasılır ?

Youtube Abone Nasıl Kasılır ?

1.) Youtube Abone kasmak İçin Profil resmi ve Banner koyun.

İlk olarak insanları etkilemek ve kanalınıza girmesini sağlamanız gerekiyor. Youtube abone kasmak için ilk başta yapılması gereken çok önemli unsurlar vardır. Kanalınıza bir profil fotoğrafı ve banner ( Profil fotoğrafı arka planı ) eklemektir. Banner eklediğiniz taktirde insanlar kanalınıza göz ucuyla bakmak yerine profil fotoğrafınızı ve banneri inceleyecektir. Böylelikle abone sayınız artacaktır.

2.) Video Girişi ve Video Sonu ekleyin.

Videonuzun içeriğini öğrenmeden önce kanalınızı tanıtmak amacıyla intro ( video girişi ) ve outro ( video çıkışı ) çok önemlidir. Birinden veya internet üzerinde bulunan online video ve outro yapma uygulamalarını kullanabilirsiniz. Yapacağınız outroların sonuna takip et, kanala abone ol ve önceki video gibi Youtube’nin kendi sunacağı eklentilerden yararlanmayı unutmayınız.

3.) Düzenli Olarak Video Çekin ve Yükleyin.

Youtube abone kasmak istiyorsanız en önemli madde ” Düzenli Olarak Video Çekin ve Yükleyin” olacaktır. Haftalık veya günlük olarak şekilde kendinize bir plan oluşturun. Youtube’de abone kasmak için düzenli olarak bir video akışı oluşturmanız gerekiyor. Video akışı oluşturmadığınız zaman yavaş yavaş Abone kaybınız başlar. Abone kaybetmemek için de belirli bir plan yapıp ona uymak gerekir.

youtube abone kas

4.) Video Başlığı ve Etiketleri kullanmaya çalışın.

Youtube’nin arama motorunda çıkmak için güzel bir başlık bulmanız gerekir. Merak ettirecek bir başlık bulduktan sonra video konusu ve başlığıyla anlam olarak bağlı bir etiket kullanmalısınız. Etiketler sizin Youtube’de Abone kasmanıza yardımcı olacaktır.

5.) İlgi duyduğunuz alana yönelmelisiniz.

Youtube’de bir içerik daha fazla izleniyor diye sizin de ona yönelmeniz yanlış bir durumdur. Youtube’de abone kasmak veya iyi bir kitleye ulaşmak istiyorsanız başarmanızın tek yolu ilgi duyduğunuz işi yapmaktır. Yeni ve özgün içerikler oluşturursanız insanların sizin Youtube kanalınıza doğru gelmesini sağlarsınız. Hedefinizdeki kitleye ulaştıktan sonra yeni bir hedef belirler, başarının merdivenlerini çıkmaya devam edersiniz.

6.) Youtube Abone Kasmak İçin Video Küçük Resmi Kullanın.

Arama motorundaki başlıklardan sonra video küçük resmi de Youtube abone kasmak için çok önemli bir etkendir. Örneğin ; iki tane “Makarna Nasıl Yapılır?” videosu var. Bunlardan birinin kapağı sadece makarna iken, diğerinin kapağı süslü bir ocağın üstünde detaylı makarna. Kullanıcı içeriği bilmediğinden dolayı Youtube küçük resmine göre videoyu seçer. Bundan dolayı Youtube Abone kasmak ve  kullanıcıyı videoya çekmek için önemli bir etkendir.

7.) Takipçilerinizde İletişim Kurun.

Canlı yayınlarda veya yorumlarda takipçilerinizle iletişim kurmanız Youtube Abone kasmanızda büyük etkili olacaktır. Samimiyet, normal hayatta nasıl bir insanı diğer insana yakınlaştırıyorsa ; Youtubede’de aynı şekil kitleleri Youtuber’a yaklaştırıyor. Youtube kanalınıza özel bir discord sunucusu kurup izleyicilerinizle muhabbet edebilirsiniz, bir Whatsapp grubu kurup zaman zaman sohbet edebilirsiniz, son olarak Youtube üzerinden canlı yayınınıza izleyicilerinizi konuk edip, beraber oyunlar oynayabilirsiniz.

Ucuz abone satın al
Yt 1000 abone satın al

8.) Kanalınıza Abone Olunmasını istemelisiniz

İnsan beynine göre, bazıları şeyleri yaptırmak için çok söyleyip beynine kazımak gerekir. Video girişinde kısa bir konuşma ile abone olunmasını isteyebilirsiniz ama bu pek mantıklı olmaz. Belki içeriği beğenmeyeceklerinden dolayı video sonunda videoya like isteyiniz. Ek olarak video introsuna veya outrosuna metin olarak ekleyebilirsiniz.

9.) Belirli Bir Saatte Video Yayınlayın.

Bir zaman boyunca değişik saatlerde videoları yükleyin. Yüklemeyi bıraktığınız zaman videolarınızın verilerinden hangi saatlerde kullanıcılar daha çok aktif izleyebiliyorsa, o saati günlük veya haftalık video atma zamanınız olarak ayarlayın. Böylece insanlar alışkanlık edip her zaman aynı saatte gelip videonuzu izler.

10.) Youtube Abone satın alabilirsiniz.

Son olarak en kolay ve hızlı yöntem olan abone satın almaktır. takibegel.com üzerinden Youtube abone paketi satın alabilir veya bakiye yükledikçe satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Birçok Youtuber daha önceden takibegel.com’u tercih etmiştir ve  İnanılmaz başarı yakalamışlardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.